Rio Botičo 2005

15.ročník Rio Botiča se uskutečnil za účasti 11 lidí, z toho 10 danou trať proběhlo a 1 projel na kole, počasí zimně přijatelné, slabě nad nulou, ale zvláště po výstupu z autobusu v Radimovicích nám běhání znepříjemňoval poměrně silný severozápadní vítr, někde byl i sněhový poprašek.Běh byl zakončen v hospůdce U dubu v Křeslicích. Změna trati od Průhonic oproti minulým ročníkům byla všemi kladně uvítána, neboť trasa po silnici přes Rozkoš do Kunratic byla v posledních letech znepříjemňována velkým množstvím projíždějících aut v důsledku nově vzniklých satelitních "městeček" v této lokalitě. Účastníci nezávodního výklusu: Jana Požgayová, Igor Tausinger, Ivan Pacner(1926-nejstarší účastník), Zdeněk Málek, Irena Procházková, Michaela Procházková (1995-nejmladší účastník), Ruda Kadeřábek, Jarmila Zeidlerová, Vašek Chudomel a Jarda Janeček. Na kole celou trasu absolvoval pan Jiří Čenovský, který nás už vyhlížel před 13 hodinou v hospodě U dubu v Křeslicích.

Rio Botičo 2006

Na 16.ročník Rio Botiča se ráno na Opatově u autobusu sešlo 10 lidí, ale do hospody U dubu v Křeslicích dorazilo jen 5 a 1 na kole(Jirka Čenovský). Počasí velmi zimní, zvláště po výstupu z autobusu v Radimovicích nám běhání znepříjemňoval ledový severák, povrch byl pokryt buď sněhovou krustou nebo "ledovkou". Byli jsme hnáni studeným větrem, takže se neběželo ve skupince, jak bývalo při tomto výklusu zvykem, ale téměř jednotlivě, tak se cestou u Průhonického parku ztratila Jarmila s Tomášem. Vláďa Mašl vyrazil pro jistotu hned od startu raději po silnici.

Rio Botičo 2007

17.ročník Rio Botiča se uskutečnil za účasti pouhých 4 lidí.Účastníci nezávodního výklusu: Jana Požgayová, Igor Tausinger, Ivan Pacner(1926-nejstarší účastník)a Petr Štěpánek. Malá účast byla částečně zapříčiněna náhlou sněhovou nadílkou, kdy se v této zimě naskytla pro milovníky prkýnek asi jediná možnost jejich použití i v okolí Prahy. Běh respektive pochod(v tak vysoké vrstvě sněhu se skutečně zvláště na začátku trasy klusat nedalo)byl zakončen už tradičně v hospůdce U dubu v Křeslicích.