Výsledková listina 11.běhu do kopce v Praze a okolí

Hvězdonice-Ondřejov

5.ročník

datum konání : 12.července 2003

5800m/255m převýšení

Junioři

 

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

dat.nar.

klub

čas

1

100

Tomáš Fliegl

1990

Sokol Hlubočepy

33:56:00

2

101

Jakub Spurný

1988

Liga 100 Praha

35:10:00

 

 

 

 

 

 

Muži 20-39 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

dat.nar.

klub

čas

1

5

Petr Jindra

1971

Kerteam Praha

24:50:00

2

8

Tomáš Rychecký

1966

H-H Smíchov

25:32:00

3

11

Jiří Kalista

1971

Loko Praha

25:36:00

4

10

Jan Oberlander

1975

Sokol Senohraby

25:44:00

5

4

Karel Muzika

1980

MMM Březnice

25:59:00

6

2

Marek Eliáš

1973

TJ Chvojkovice

26:12:00

7

1

Vladimír Blažek

1968

VŠZ Praha

27:14:00

8

3

David Mážka

1982

MMM Březnice

28:19:00

9

13

Ivan Houžvička

1968

TTC Český Brod

29:15:00

10

9

Matěj Chytil

1983

PIM RC

29:15:01

11

6

Petr Matoušek

1975

Ekonom Praha

30:02:00

12

7

Pavel Matějovský

1965

KS Praha Jih

30:11:00

13

12

Tomáš Chytka

1966

Pha 8

33:40:00

 

 

 

 

 

 

Muži 40-49 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

dat.nar.

klub

čas

1

57

Jiří Dvořák

1963

Viking Jilemnice

25:26:00

2

43

Karel Neuvirt

1962

SK Chotěboř

25:37:00

3

41

Josef Vitásek

1958

TJ Buková

25:57:00

4

45

Ladislav Olšjak

1959

SKP Č.Budějovice

26:05:00

5

56

Jaroslav Holub

1962

Liga 100 Praha

27:13:00

6

42

Zdeněk Bufka

1957

HC Česká Lípa

27:15:00

7

53

Miroslav Fliegl

1954

Sokol Hlubočepy

27:15:01

8

55

Petr Pavlica

1963

ČM Praha

27:16:00

9

46

František Roubík

1956

Čerčany

28:14:00

10

51

Antonín Janda

1958

AC Obora Hvězfda

28:25:00

11

54

Michal Weiss

1959

AC Praha

28:47:00

12

52

Vladimír Tománek

1956

AVC Praha

29:02:00

13

49

Petr Hrček

1961

Brandýs nad Labem

29:43:00

14

47

Jaromír Doležal

1957

Pha 8

30:52:00

15

48

Stanislav Janovský

1960

Pha 7

31:30:00

16

50

Vladimír Dbalý

1959

Liga 100 Praha

33:28:00

17

58

Václav Čokrt

1959

TTC Český Brod

35:47:00

 

 

 

 

 

 

Muži 50-59 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

dat.nar.

klub

čas

1

62

Pavel Novák

1953

Liga 100 Praha

26:13:00

2

73

Igor Tausinger

1949

Crotalus

26:51:00

3

63

Vladimír Černý

1952

HAC Praha

27:04:00

4

67

Milan Ryba

1952

AVC Praha

27:21:00

5

66

Václav Lípa

1952

Obuv Černošice

27:26:00

6

61

Antonín Pospíšil

1946

Pha 8

29:11:00

7

64

Zdeněk Hruša

1946

Jirčany

29:59:00

8

65

Jiří Němeček

1951

AVC Praha

30:04:00

9

70

Karel Bechině

1944

SABZO Praha

32:44:00

10

74

Josef Spurný

1952

Liga 100 Praha

37:14:00

11

68

Jaroslav Benda

1944

Liga 100 Praha

42:55:00

 

 

 

 

 

 

Muži 60-69 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

dat.nar.

klub

čas

1

93

Jaroslav Čech

1941

Liga 100 Praha

27:28:00

2

95

Václav Šusterka

1938

AVC Praha

30:37:00

3

84

Antonín Daubner

1942

Liga 100 Praha

30:52:00

4

82

Josef Kašpar

1938

AVC Praha

32:05:00

5

94

Jiří Budka

1941

Ondřejov

32:20:00

6

92

Jaroslav Janeček

1940

PSK Union Praha

33:09:00

7

89

Rudolf Kadeřábek

1939

AVC Praha

35:22:00

8

88

Miloslav Stach

1939

Tesla Žižkov

37:09:00

9

85

Ladislav Reitinger

1937

Sezimovo Ústí

40:06:00

10

86

Ivo Domanský

1938

AVC Praha

47:03:00

 

 

 

 

 

 

Muži nad 70 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

dat.nar.

klub

čas

1

87

Antonín Leheček

1931

AVC Praha

35:24:00

2

90

Ivan Pacner

1926

SABZO Praha

43:27:00

3

81

Josef Porde

1932

Sokol Roudnice

44:19:00

4

83

Vladimír Fiřt

1929

AVC Praha

52:14:00

5

91

Miloslav Zelinka

1924

SABZO Praha

55:28:00

 

 

 

 

 

 

Ženy do 34 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

dat.nar.

klub

čas

1

38

Lenka Rabiňáková

1980

RC BASSET

30:02:00

2

34

Hana Havlíková

1972

SK Chotěboř

31:52:00

3

39

Kamila Rychecká

1976

Pha 5

34:01:00

4

35

Marie Stárková

1974

Stupice

43:48:00

5

31

Lucie Termerová

1975

Liga 100 Praha

45:54:00

 

 

 

 

 

 

Ženy nad 35 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

dat.nar.

klub

čas

1

40

Karla Mališová

1960

USK Praha

30:31:00

2

37

Květa Valentová

1956

AVC Praha

33:08:00

3

36

Petra Kožárová

1963

Pha 5

37:36:00

4

32

Jarmila Zeidlerová

1951

AVC Praha

38:38:00

5

33

Jana Požgayová

1955

AVC Praha

44:35:00

 

                 Sv. Petr se nechal umluvit, závod proběhl za  téměř ideálního běžeckého počasí, asi 18°C po ranní přeháňce,  zúčastnilo se ho  68 závodníků, z toho bylo 10 žen. Nejrychleji zaběhl trať Petr Jindra z Kerteamu za 24:50, nejrychlejší ženou se stala Lenka Rabiňaková za 30:02. Traťový rekord překonán nebyl. Nejstarším účastníkem, jak už je v letošním ročníku Kopce téměř tradicí byl pan Zelinka roč. nar.1924.  Chci poděkovat všem, kteří mi pomohli s organizací závodu, především Jardovi Macákovi, Igoru Tausingerovi, Jarmile Zeidlerové, paní Flieglové a neznámému, který přijal úlohu druhého časoměřiče a umožnil mi tak aktivní účast v závodě. Všem účastníkům děkuji za účast, přeji mnoho dalších běžeckých úspěchů a těším se s nimi při shledání na dalších závodech Kopce.