Výsledková listina bodovaného běhu do kopce v Praze a okolí

Hvězdonice-Ondřejov

aneb z Meridy na Žalov

7. ročník

datum konání : 6. srpna 2005

5800m / 255m převýšení

Junioři

 

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

4

Fojtů Petr

1987

Bio Medica

25:35:00

2

1

Singr Martin

1987

AS Okno Daba

27:25:00

3

3

Barták Lukáš

1986

SK ZŠ Kounice

28:32:00

4

2

Fliegl Tomáš

1990

Sokol Hlubočepy

30:37:00

5

5

Spurný Jakub

1988

Liga 100 Praha

34:24:00

 

 

 

 

 

 

Muži 20-39 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

10

Beshir Ervín

1967

Loko Beroun

24:03:00

2

15

Martínek Filip

1969

Sokol Vysoké Mýto

24:04:00

3

18

Veselý Michal

1980

Česyk České Dráhy

24:10:00

4

19

Dvořák Svatopluk

1970

Pelhřimov

24:25:00

5

23

Havel Tomáš

1975

Olymp Praha

24:38:00

6

13

Rychecký Tomáš

1966

HH Smíchov

25:18:00

7

21

Škrabánek Jan

1970

Rekrea Praha

25:57:00

8

14

Bloudek Petr

1972

DGP Praha

27:02:00

9

11

Sehev Harald

1969

Praha 3

27:12:00

10

12

Češka Jakub

1971

Poděbrady

27:42:00

11

20

Rabiňák Martin

1979

RC Basset

29:19:00

12

16

Zítek Pavel

1970

Plzeň

29:24:00

13

25

Lulei Ludovít

1966

Benešov

33:28:00

14

17

Rataj Jan

1973

Dukla Praha

1:06:11:00

 

 

 

 

 

 

Muži 40-49 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

46

Vaněk Pavel

1964

TSK Praha

26:29:00

2

45

Frabša Michal

1965

Kovo Praha

26:35:00

3

43

Urban Jaroslav

1958

ŠSK ZŠ Kounice

26:49:00

4

41

Janda Antonín

1958

AC OH Praha

27:08:00

5

51

Jindra David

1960

AC OH Praha

27:30:00

6

42

Peška Luděk

1961

Kenast Pečky

28:03:00

7

47

Rádl Pavel

1956

Kovo Praha

29:39:00

8

40

Tománek Vladimír

1956

AVC Praha

30:02:00

9

50

Štěpánek Petr

1965

VSK Přírodovedecká

31:16:00

10

49

Matějovský Pavel

1965

AVC Praha

31:41:00

11

48

Zejman Josef

1961

NOVIS

33:48:00

12

44

Kevin Gibbons

1960

CLS

43:39:00

 

 

 

 

 

 

Muži 50-59 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

69

Novák Pavel

1953

Liga 100 Praha

27:40:00

2

67

Tausinger Igor

1949

Crotalus

27:48:00

3

61

Fliegl Miloslav

1954

Sokol Hlubočepy

28:06:00

4

62

Čižinský Jaromír

1955

SABZO Praha

29:09:00

5

63

Nový Břetislav

1947

SABZO Praha

31:47:00

6

60

Hrůša Zdeněk

1946

Jirčany

32:19:00

7

66

Smolík Václav

1951

Meteor Stříbrná Slalice

33:11:00

8

72

Veselý Milan

1948

Sokol Kolín

33:18:00

9

64

Havlín Antonín

1955

AC OH Praha

33:40:00

10

65

Zelený Kamil

1955

Chrustenice

36:13:00

11

68

Košař Milan

1955

Praha 6

36:46:00

12

70

Spurný Josef

1952

Liga 100 Praha

37:05:00

 

 

 

 

 

 

13

71

Hofman Oldřich

1952

Chocerady

35:20:00

Pozn:  Závodník s číslem 71 startoval v jiné vlně než přísluší jeho kategorii

 

Muži 60-69 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

83

Čech Jaroslav

1941

Liga 100 Praha

28:53:00

2

82

Hlusička Josef

1938

Liga 100 Praha

30:25:00

3

81

Rataj Stanislav

1942

Sokol Sedlec Prčice

30:50:00

4

87

Svoboda Jan

1943

Příbram

31:27:00

5

84

Janeček Jaroslav

1940

PSK Union Praha

33:55:00

6

80

Bradáč Alois

1940

Orel Žďár nad Sázavou

35:41:00

7

86

Kadeřábek Rudolf

1939

AVC Praha

37:10:00

8

89

Plešinger Stanislav

1938

Sokol Kolín

40:27:00

9

88

Feňa František

1939

AVC Praha

41:48:00

10

85

Seidl Vladimír

1944

Liga 100 Praha

44:59:00

 

 

 

 

 

 

Muži 70 a více let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

101

Leheček Antonín

1931

AVC Praha

36:20:00

2

107

Šťastný Jaromír

1930

Liga 100 Praha

39:18:00

3

103

Porde Josef

1932

Sokol Roudnice

45:54:00

4

106

Pacner Ivan

1926

SABZO Praha

46:04:00

5

105

Elis Miloš

1927

Vrané

49:15:00

6

100

Hladík Karel

1925

Baník Příbram

51:24:00

7

102

Fiřt Vladimír

1929

AVC Praha

56:37:00

8

104

Zelinka Miloslav

1924

SABZO Praha

57:33:00

 

 

 

 

 

 

Juniorky

 

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

110

Beshirová Carmen

1998

Loko Beroun

31:49:00

 

 

 

 

 

 

Ženy 20 - 34 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

114

Rabiňáková Lenka

1980

RC Basset

29:50:00

2

113

Lundáková Jana

1976

DGP Praha

31:48:00

3

112

Rychecká Kamila

1976

Praha 5

34:30:00

4

111

Kučerová Pavla

1976

SK Česká Bříza

37:32:00

 

 

 

 

 

 

Ženy 35 - 49 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

124

Mališová Karla

1960

USK Praha

30:05:00

2

122

Suchanová Pavla

1963

KOVO Praha

33:02:00

3

121

Valentová Květa

1956

AVC Praha

33:28:00

 

 

 

 

 

 

Ženy 50 a více let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

123

Svobodová Dana

1952

Příbram

39:09:00

2

37

Zeidlerová Jarmila

1951

SNB Praha

42:56:00