Výsledková listina bodovaného závodu seriálu Běhů do kopce v Praze a okolí

Hvězdonice-Ondřejov

aneb z Meridy na Žalov

8. ročník

datum konání : 12. srpna 2006

5800m / 255m převýšení

 

 

 

 

 

 

Muži 20-39 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

87

Fikes Metoděj

1967

MK Kladno

24:27

2

91

Oberländer Jan

1975

Sokol Senohraby

24:54

3

82

Jánošík Rudolf

1971

RC Vlašim

25:29

4

83

Kalista Jiří

1971

TJ Praga Praha

25:32

5

80

Škrabálek Jan

1970

Rekrea Praha

25:38

6

85

Němec Jan

1973

Kolín

26:01

7

92

Chaloupka Přemysl

1971

Exit Team

28:04

8

84

Zítek Pavel

1970

Plzeň

29:00

9

89

Matoušek Petr

1975

Ekonom Praha

30:34

10

98

Luska Jiří

1970

Lány

31:08

11

81

Tanov Marcel

1970

Stránčice

33:43

12

88

Koucký Pavel

1972

Traged Team

34:45

13

90

Rataj Jan

1973

Dukla Praha

47:40

 

 

 

 

 

 

Muži 40-49 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

105

Rychecký Tomáš

1966

HH Smíchov

25:25

2

103

Soukup Petr

1965

Kovohutě Mníšek

25:42

3

106

Jindra David

1960

AC OH Praha

25:54

4

104

Vitásek Josef

1958

Buková

26:17

5

102

Rouha Michal

1962

AVC Praha

26:40

6

100

Mrva Pavel

1960

Popovice-Twrz

27:23

7

101

Janda Antonín

1958

AC OH Praha

28:44

8

107

Červenka Miroslav

1964

Sokol Kolín

30:55

 

 

 

 

 

 

Muži 50-59 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

30

Němec Jiří

1948

SKPP Praha

27:08

2

38

Fliegl Miloslav

1954

Sokol Hlubočepy

27:26

3

31

Novák Pavel

1953

Liga 100 Praha

28:02

4

35

Tausinger Igor

1949

Crotalus

28:29

5

32

Čižinský Jaromír

1955

SABZO

29:12

6

41

Tománek Vladimír

1956

AVC Praha

29:51

7

39

Adámek Petr

1954

SABZO

32:37

8

34

Havlín Antonín

1955

AC OH Praha

32:42

9

40

Rinka Erich

1954

BK Kravaře

32:46

10

36

Veselý Milan

1948

Sokol Kolín

33:44

11

42

Košař Milan

1955

Praha 6

34:20

Muži 60-69 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

52

Čech Jaroslav

1941

Liga 100 Praha

28:44

2

55

Kříž Milan

1946

Liga 100 Praha

29:37

3

50

Hlusička Josef

1938

Liga 100 Praha

30:20

4

57

Svoboda Jan

1943

Příbram

30:31

5

53

Rataj Stanislav

1942

Sokol Sedlec-Prčice

31:30

6

59

Vyskočil Jaromír

1946

Sokol Kolín

32:53

7

54

Janeček Jaroslav

1940

PSK Union Praha

32:55

8

51

Sochorec Antonín

1940

AVC Praha

38:06

9

61

Kolář Václav

1940

AVC Praha

38:20

10

58

Plešinger Stanislav

1938

Sokol Kolín

39:49

11

62

Franek Michal

1946

Hrusice

41:17

12

60

Dočkálek Antonín

1938

AVC Praha

41:52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muži 70 a více let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

73

Gaman Jaroslav

1935

Avanti Havířov

36:14

2

77

Leheček Antonín

1931

AVC Praha

37:23

3

76

Culka Václav

1935

Liga 100 Kostelec

39:26

4

75

Šťastný Jaromír

1930

Liga 100 Praha

39:47

5

70

Zima Antonín

1934

Liga 100 Praha

42:29

6

72

Pazdera Ladislav

1935

Liga 100 Praha

46:11

7

71

Porde Josef

1932

Sokol Roudnice

47:01

8

74

Hladík Karel

1925

Baník Příbram

56:47

9

78

Zelinka Miloslav

1924

SABZO Praha

68:29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ženy 20 - 34 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

6

Kubínová Klára

1977

Kolín

32:50

2

8

Steinerová Anna

1982

Stříbrná Skalice

33:47

3

9

Rieglová Gabriela

1973

Struhařov

34:25

4

7

Kubíčková Blanka

1973

Dejvice

3716

 

 

 

 

 

 

Ženy 35 - 49 let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

2

19

Crhová Ivana

1966

BK Vísky

36:08

1

20

Procházková Irena

1957

TJ Háje

38:58

 

 

 

 

 

 

Ženy 50 a více let

 

 

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

ročník

klub

čas

1

28

Valentová Květa

1956

AVC Praha

37:25

2

26

Svobodová Dana

1952

Příbram

39:33

3

27

Sochorcová Růžena

1941

AVC Praha

40:47

4

25

Zeidlerová Jarmila

1951

AVC Praha

43:26

5

29

Požgayová Jana

1955

AVC Praha

44:44

 

Teplota pro běh ideální, bylo sotva 18 stupňů  jako loni a skoro zataženo. Zúčastnilo se 64 závodníci, z toho 53 muži a 11 žen. Všichni přihlášení závodníci doběhli do cíle, nikdo se nezranil, nezabloudil ani nepodal protest. Traťový rekord překonán nebyl. Neobsazeny zůstaly letos juniorské kategorie, nejstaršímu účastníkovi panu Zelinkovi je úctyhodných 82 let.

            Velký dík patří  cílařům Michalu Mikušovi a Petru Mikulcovi, kteří bezchybně zvládli svou práci, Igoru Tausingerovi  za perfektně označenou trať, Jardovi Macákovi, Vláďovi Fiřtovi, manželům Sochorcovým a Ireně Procházkové za pomoc při organizaci závodu.

Těším se na shledání v roce 2007 při 9. ročníku běhu Hvězdonice - Ondřejov.

                                                                                    Jana Požgayová, ředitelka závodu