Výsledková listina běhu
Hvězdonice-Ondřejov
12. bodovaný běh seriálu Běhů do kopce v Praze a okolí
5 800 m/převýšení  255m
14.7.2007
Junioři
Petr Dubský 1989 SC Radotín 00:30:04
Adam Jindra 1990 TJ Sokol Stodůlky 00:31:09
muži 20-39 let
Jan Škrabálek 1970 Rekrea Praha 00:24:44
Jan Humr 1984 Biatlon Beroun 00:25:16
Ondřej Zermeg 1972 Zeleneč 00:25:43
Petr Fojtů 1987 PSK Olymp 00:25:46
Pavel Ježek 1971 Černošice 00:26:13
Jan Němec  1973 Kolín 00:26:42
Jiří Kalista 1971 TJ Praga Praha 00:26:46
Petr Bloudek 1972 DGP Praha 00:28:13
Ondřej Král 1974 Sokol Kolín 00:28:25
Vít Valenta 1982 Za sebe 00:30:35
Marcel Tanov 1970 Stránčice 00:35:11
Jan Rataj 1973 Dukla Praha 01:00:56
muži 40-49 let
Jaroslav Nenadál 1958 Praha 1 00:25:48
Tomáš Rychecký 1966 HH Smíchov 00:26:18
Josef Vitásek 1958 Buková 00:26:25
Michal Rouha 1962 AVC Praha 00:26:36
Jiří Tarant 1958 Praha 10 00:27:04
David Jindra 1960 AC OH Praha 00:27:09
Petr Schovánek 1965 Praha 4 00:27:26
Miroslav Kratochvíl 1959 Sokol Hlubočepy 00:32:01
Petr Štěpánek 1965 Spartak Praha 4 00:33:47
Milan Švehla 1967 Praha 3 00:34:16
muži 50-59 let
Igor Tausinger 1949 Crotalus 00:28:11
Pavel Novák 1953 Liga 100 Praha 00:28:27
Miroslav Fliegl 1954 Sokol Hlubočepy 00:28:53
Jaromír Doležal 1957 SABZO 00:30:53
Antonín Havlín 1955 AC OH Praha 00:33:17
Josef Navrátil  1949 SK Stračice 00:33:59
Petr Adámek 1954 SABZO 00:34:09
Vladimír Vaněk 1952 SKI Vlašim 00:34:36
Josef Průša 1952 Slavoj Obecnice 00:35:07
Milan Košař 1955 Praha 00:36:21
Oldřich Přibyl 1950 Kopec 00:47:00
muži 60-69 let
Jaroslav Čech 1941 Liga 100 Praha 00:29:13
Jan Svoboda 1943 Příbram 00:32:22
Ladislav Dlabač 1943 AVC Praha 00:36:52
Jaroslav Janeček 1940 PSK Union 00:37:51
Rudolf Kadeřábek 1939 AVC Praha 00:41:22
muži nad 70 let
Jaromír Šťastný 1930 Liga 100 Praha 00:43:01
Antonín Zima 1934 Liga 100 Praha 00:46:17
Ladislav Pazdera 1935 Liga 100 Praha 00:47:31
Ivan Pacner 1926 SABZO 00:57:37
ženy 20-39 let
Lenka Rabiňáková 1980 RC Basset 00:30:39
Jana Bloudková 1976 DGP 00:32:19
Iva Kratochvílová 1987 PSK Olymp 00:34:41
Dagmar Zemanová 1977 Traged Černá v Pošumaví 00:35:30
Kamila Rychecká 1976 HH Smíchov 00:36:53
ženy nad 50 let
Květa Valentová 1956 AVC Praha 00:33:34
Jitka Zemanová 1953 BK Smíchov 00:36:09
Dana Svobodová 1952 Příbram 00:38:41
Růžena Sochorcová 1941 AVC Praha 00:40:35
Jarmila Zeidlerová 1951 AVC Praha 00:45:08
Jana Požgayová 1955 AVC Praha 00:53:50
         
                Tentokrát v době konání závodu vylezly teploty ke 30stupňům, nebe bylo bez mráčku a téměř bezvětří, což se podepsalo na horších časech. Menší účast - 55 závodníků byla způsobena, jak předem hlášenými tropickými teplotami, tak konkurenčním závodem v oblasti Kladenska a v neposlední řadě i tradičním prázdninovým termínem. Trať byla v dolní části blátivá a trochu náročnější díky několika popadaným stromům.
                Nakonec bych chtěla poděkovat všem těm, co mi nezištně pomohli s organizací závodu, běžcům, kteří se zúčastnili, a také Igoru Tausingerovi, nejen za perfektní vyznačení trasy, ale i za poskytnutí cen do tomboly.   
Jana Požgayová, ředitelka závodu