Výsledková listina  1. běhu ze seriálů Běhů do kopce v Praze a okolí

Jardův kopec - 9. 4. 2003  -   5. Ročník

 

 

 

 

 

 

Muži do 39 let

 

 

 

 

 

 

pořadí

start.číslo

příjmení a jméno

rok nar.

klub

čas

1

7

Hřích Jan

1973

ASW Počerady

7:34

2

3

Pátek Petr

1977

Kapslovna

8:08

3

19

Rybín Jan

1982

Koman team Sudoměř

8:17

4

8

Jindra Petr

1971

Kerteam

8:21

5

24

Režný Matěj

1977

Sokol Vrútky

8:25

6

15

Randák Karel

1971

ČZU Praha

8:28

7

13

Blahuta Marek

1973

MFF UK

8:39

8

28

Brynda Petr

1985

PSK Olymp

8:41

9

122

Brodský Vladimír

1968

 

8:52

10

111

Ketzl Martin

1967

WAU

8:58

11

121

Kučera Jan

1977

Kladiva Pardubice

9:05

12

18

Kuriš Radek

1971

Zbraslav

9:06

13

112

Kejval Jaromír

1973

SVP Praha

9:07

14

1

Kalista Jiří

1971

LOKO Praha

9:08

15

114

Pojman Tomáš

1979

Kladiva Pardubice

9:11

16

20

Řebíček Jan

1982

TJ Sokol Brozany

9:14

17

2

Měšťák Jan

1977

Kapslovna

9:17

18

115

Mareček Jan

1978

Kladiva Pardubice

9:20

19

10

Bloudek Petr

1972

DGP

9:24

20

14

Šimko Andrej

1982

ČVUT FEL

9:26

21

9

Rychecký Tomáš

1966

HH Smíchov

9:29

22

4

Válek Marian

1975

Kapslovna

9:30

23

5

Horych Pavel

1970

MK Kladno

9:32

24

23

Hora Jiří

1979

ČZU Praha

9:56

25

11

Starosta Jaroslav

1972

DGP

10:06

26

17

Matoušek Petr

1975

Ekonom

10:10

27

21

Novák Petr

1977

FTVS UK

10:13

28

27

Houžvička Ivan

1968

TTC Český Brod

10:14

29

6

Ondra Vladimír

1968

KOPEC

10:28

30

12

Štěpánek Petr

1965

Přírodní Vědy

10:54

31

29

Matějovský Pavel

1965

KS Praha-jih

10:55

32

22

Zelenský Petr

1984

Loko Praha

11:09

33

26

Cebula David

1973

Opava

11:19

34

16

Nohýnek Zdeněk

1965

NOAL

11:35

35

113

Nácovský Antonín

1971

SK  6

12:18

Muži 40 - 49 let

 

 

 

 

 

 

pořadí

číslo

příjmení a jméno

rok nar.

klub

čas

1

33

Smrčka Miloš

1954

BK Říčany

8:52

2

36

Slabý Josef

1961

Sedlec-Prčice

9:01

3

44

Linhart Jindřich

1958

Praha 8

9:04

4

38

Rouha Michal

1962

AVC Praha

9:16

5

46

Krčmář Petr

1958

TJ Sušice

9:18

6

41

Tarant Jiří

1958

Praha 10

9:23

7

32

Roubík František

1956

Čerčany

9:51

8

39

Fliegl Miroslav

1954

Sokol Hlubočepy

10:07

9

31

Tománek Vladimír

1956

AVC Praha

10:15

10

40

Hulan Martin

1963

TJ Liga 100

10:21

11

45

Janovský Stanislav

1960

Praha 7

10:22

12

42

Mašek Roman

1961

Novis Praha

10:47

13

34

Čižinský Jaromír

1955

Sokol Kolín

10:48

14

37

Dbalý Vladimír

1959

TJ Liga 100

11:10

15

47

Dolejš Radomír

1958

SABZO

11:32

16

43

Bednář Michal

1961

FN Motol

12:20

Muži 50 - 59 let

 

 

 

 

 

 

pořadí

číslo

příjmení a jméno

rok nar.

klub

čas

1

73

Lípa Václav

1952

Obuv Černošice

9:09

2

60

Novák Pavel

1953

Liga 100

9:27

3

63

Ryba Miloslav

1952

AVC Praha

10:01

4

62

Hruša Zdeněk

1946

Jirčany

10:36

5

64

Werner Petr

1951

Praha 4

10:45

6

65

Pospíšil Antonín

1946

Praha 8

11:06

7

67

Doležal Vladimír

1953

ABONT Praha

11:32

8

66

Krejsa Václav

1952

AVC Praha

11:54

9

68

Bláha Eduard

1952

ED Motol

12:14

10

61

Plecháček Jiří

1944

Liga 100

12:54

Muži nad 60 let

 

 

 

 

 

 

pořadí

číslo

příjmení a jméno

rok nar.

klub

čas

1

82

Čech Jaroslav

1941

Liga 100 Praha

9:46

2

83

Šusterka Václav

1938

AVC Praha

10:56

3

81

Rataj Stanislav

1942

Sokol Sedlec Prčice

11:15

4

87

Janeček Jaroslav

1940

PSK Junior

11:27

5

116

Loužecký Miloš

1940

SABZO

11:55

6

88

Kadeřábek Ruda

1939

AVC Praha

12:32

7

86

Šťastný Jaromír

1930

Liga 100 Praha

13:54

8

85

Pazdera Ladislav

1935

Liga 100 Praha

15:12

9

80

Pacner Ivan

1926

SABZO

15:26

10

117

Fiřt Vladimír

1929

AVC Praha

17:22

11

89

Domanský Ivo

1938

AVC Praha

18:00

12

84

Zelinka Miloslav

1924

SABZO

20:29

Ženy do 34 let

 

 

 

 

 

 

pořadí

číslo

příjmení a jméno

rok nar.

klub

čas

1

93

Rabiňáková Lenka

1980

RC Basset

10:34

2

94

Popovová Martina

1974

MK Kladno

11:28

3

91

Požgayová Šárka

1982

 

11:43

4

92

Vedralová Jitka

1981

ZU lyže-běh

12:00

5

95

Boháčková Petra

1976

Sokol Vrútky

13:48

6

90

Termerová Lucie

1975

Liga 100

16:07

Ženy nad 35 let

 

 

 

 

 

 

pořadí

číslo

příjmení a jméno

rok nar.

klub

čas

1

103

Valentová Květa

1956

AVC Praha

11:54

2

104

Pštrossová Marie

1959

AVC Praha

12:07

3

100

Zeidlerová Jarmila

1951

Kopec Praha

13:21

4

102

Sochorcová Růžena

1941

AVC Praha

13:23

5

101

Požgayová Jana

1955

AVC Praha

15:52

 

Závod se uskutečnil poprvé na trati bez bláta za chladného, ale suchého počasí, teplota na trati byla 3 stupně. Jan Hřích překonal traťový rekord Petra Jindry z r. 1999 o 19 vteřin. Vysokou účast 84 závodníků, z toho 73 mužů a 11 žen, ovlivnili letos především mladí muži do 39 let, kterých startovalo 35. Všichni přihlášení účastníci doběhli do cíle, nikdo se nezranil ani nepodal protest. Nejmladší účastník byl Petr Brynda ( 18 let ) , nejstaršímu účastníkovi panu Zelinkovi je úctyhodných 79 let. Děkuji přátelům za pomoc při organizaci závodu a těším se na shledání v roce 2004 při 6. ročníku Jardova kopce.

                                                                                                          Jarda Macák