Výsledková listina   Jardův kopec  8.ročník  12.4.2006
  Juniorky        
  st.číslo příjmení a jméno rok. nar. klub čas
1 122 Idris Beshirová Carmen 1998 LOKO Beroun 10:30
2 121 Vaněrková Nenela 1992 SK Sporting Příbram 12:53
3 36 Zrzavecká Lada 1989 Praha 9 13:12
  Ženy 20-34 let        
  st.číslo příjmení a jméno rok. nar. klub čas
1 108 Pechková Jana 1985 Kerteam 10:23
2 105 Rabiňáková Lenka 1980 RC Basset 10:36
3 107 Poláková Tereza 1986 Kotlářka 10:40
4 112 Rychecká Kamila 1976 HH Smíchov 11:49
5 106 Mrázová Ivana 1977 Sokol Maxičky 12:00
6 110 Kučerová Pavla 1976 LOKO Beroun 13:13
7 111 Štemberová Kateřina 1981 Traged Team 13:17
8 101 Popovová Martina 1974 SNB 13:54
  Ženy 35-49 let        
  st.číslo příjmení a jméno rok. nar. klub čas
1 109 Mališová Karla 1960 USK Praha 11:18
  Ženy nad 50 let        
  st.číslo příjmení a jméno rok. nar. klub čas
1 104 Svobodová Dana 1952 Příbram 13:48
2 103 Sochorcová Růžena 1941 AVC Praha 14:17
3 100 Zeidlerová Jarmila 1951 SNB Kopec 14:48
4 102 Požgayová Jana 1955 AVC Praha 16:27
  Junioři        
  st.číslo příjmení a jméno rok. nar. klub čas
1 130 Olšan Martin 1987 Kerteam 08:25
2 125 Fojtů Petr 1987 Biomedika Říčany 08:45
3 38 Singr Martin 1987 Pim RC 09:07
4 126 Spálený Vít 1989 Sokol Hlubočepy 09:11
5 131 Kaštánek Adam 1990 Olymp Praha 09:13
6 129 Prouza Milan 1990 SC Radotín 09:16
7 127 Ženíšek Michal 1987 Sokol Maxičky 09:46
8 132 Bureš Martin 1989 Liga 100 Praha 10:07
9 39 Bureš Jan 1987 Liga 100 Praha 10:48
10 128 Dubský Petr 1989 SC Radotín 11:33
  Muži 20-39 let        
  st.číslo příjmení a jméno rok. nar. klub čas
1 11 Mrázek Jan 1981 Kerteam 08:07
2 2 Slovák Dalibor 1984 Kerteam 08:14
3 12 Idris Beshir Ervin 1967 LOKO Beroun 08:31
4 8 Vaculka Richard 1970 AC Prostějov 08:38
5 6 Hladina Tomáš 1982 FOX Klub 08:41
6 13 Oberländer Jan 1975 Sokol Senohraby 08:44
7 16 Brynda Petr 1985 Kerteam 08:48
8 3 Zlatník Pavel 1984 Kerteam 08:51
9 5 Kuriš Radek 1971 Praha 4 09:04
10 9 Motl Martin 1981 Kerteam 09:27
11 14 Bolehovský Pavel 1971 Kerteam 09:41
12 7 Čermák Roman 1967 Sokol Maxičky 10:07
13 15 Matoušek Petr 1975 Ekonom Praha 10:21
14 1 Zítek Pavel 1970 Plzeň 10:45
15 10 Šiml Jan 1967 NOVIS Praha 11:41
16 4 Rataj Jan 1973 Dukla Praha 14:06
  Muži 40-49 let        
  st.číslo příjmení a jméno rok. nar. klub čas
1 55 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 08:54
2 43 Vlasák Petr 1963 HO Přírodov. Fakulta UK 08:59
3 57 Rada Petr 1964 AC OH Praha 09:09
4 58 Jindra David 1960 AC OH Praha 09:18
5 40 Vitásek Josef 1958 Buková 09:25
6 44 Schovánek Petr 1961 Praha 4 09:30
7 46 Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 09:33
8 59 Vaněk Pavel 1964 TSK Praha 09:55
9 47 Janda Antonín 1958 AC OH Praha 09:58
10 53 Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 10:09
11 50 Holan Martin 1963 Liga 100 Praha 10:23
12 51 Burda František 1957 Bering 10:26
13 45 Kubr Václav 1962 AC Laura 10:27
14 49 Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy 10:51
15 52 Štěpánek Petr 1965 VSK Přírodověda 11:05
16 54 Nohýnek Zdeněk 1965 NOAL 11:23
17 48 Doležal Jaromír 1957 SABZO 11:29
18 41 Zejman Josef 1961 NOVIS Praha 11:58
19 60 Dolejš Radomír 1958 SABZO 12:10
  Muži 50-59 let        
  st.číslo příjmení a jméno rok. nar. klub čas
1 71 Souček Milan 1953 Plavsko 09:02
2 63 Lípa Václav 1952 Zentiva 09:45
3 72 Fliegl miroslav 1954 Sokol Hlubočepy 09:50
4 70 Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha 09:57
5 79 Tausinger Igor 1949 Crotalus 10:03
6 69 Černý Vladimír 1952 HAC Praha 10:13
7 68 Brett Ladislav 1949 Olymp Praha 10:19
8 67 Tománek Vladimír 1956 AVC Praha 10:40
9 75 Rinka Erich 1954 BK Kravaře 11:03
10 74 Rock Jan 1954 AC OH Praha 11:06
11 61 Cipl František 1951 BC Benešov 11:09
12 64 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 11:24
13 62 Havlín Antonín 1955 AC OH Praha 11:57
14 73 Doležal Vladimír 1953 ABONT 12:11
15 76 Krejsa Václav 1952 AVC Praha 12:18
16 65 Čenovský Jiří 1949 Meteor Kačerov 19:59
  Muži 60-69 let        
  st.číslo příjmení a jméno rok. nar. klub čas
1 83 Kříž Milan 1946 Liga 100 Praha 10:33
2 84 Svoboda Jan 1943 Příbram 10:46
3 82 Hruša Zdeněk 1946 Jirčany 10:55
4 85 Janeček Jaroslav 1940 PSK Union 11:31
5 124 Dlabač Ladislav 1943 AVC Praha 11:52
6 86 Sochorec Antonín 1940 AVC Praha 12:47
7 88 Kadeřábek Rudolf 1939 AVC Praha 13:15
8 89 Plecháček Jiří 1944 Liga 100 Praha 13:45
9 87 Szabó Ludvík 1937 AVC Praha 14:30
10 81 Kolář František 1946 SNB 16:31
11 90 Domanský Ivo 1938 AVC Praha 19:32
  Muži nad 70 let        
  st.číslo příjmení a jméno rok. nar. klub čas
1 95 Klimpera Jaroslav 1936 AVC Praha 16:35
Závod se uskutečnil za nepříjemně chladného počasí a za větru, teplota byla jen 5 stupňů, chvílemi poprchávalo. Traťový rekord překonán nebyl, na trať vyběhlo 89 závodníků, z toho 73 mužů a 16 žen. Všichni přihlášení závodníci doběhli do cíle, nikdo se nezranil, nezabloudil ani nepodal protest. Nejmladší účastnici Carmen Beshirové je 8 let, nejstaršímu účastníkovi panu Klimperovi je 70 let.  Děkuji za pomoc, kterou mi poskytli při zajištění závodu přátelé z řad běžců i příznivců běhání. Těším se s vámi všemi na shledání v dubnu 2007 při 9. ročníku Jardova kopce.                                                                          Jarda Macák