Jardův kopec  9.ročník  11.4.2007
2200m, převýšení 120m
  Juniorky        
Pořadí st.číslo jméno a příjmení rok. nar. klub čas
1 11 Beshirová Carmen 1998 LOKO Beroun 09:27 15
2 0 Mezníková Lucie 1991   12:16 14
Ženy 20-34 let
Pořadí st.číslo jméno a příjmení rok. nar. klub čas
1 15 Milesová Iva 1977 AC Kovošrot Praha 08:43 15
2 8 Pechková Jana 1985 KER Team 09:21 14
3 9 Poborská Helena 1978 KER Team 09:34 13
4 7 Zuzánková Tereza 1986 AC Slovan Liberec 09:53 12
5 12 Rabiňáková Lenka 1980 RC Basset 10:18 11
6 6 Vedralová Jitka 1981 TJ ČZU 11:07 10
7 13 Kučerová Lada 1974 LBE 11:38 9
8 14 Popovová Martina 1974 SNB Praha 13:45 8
9 10 Kučerová Pavla 1976 Česká bříza 13:54 7
Ženy 35-49 let
Pořadí st.číslo jméno a příjmení rok. nar. klub čas
1 60 Mališová Karla 1960 USK Praha 10:56 15
2 20 Suchanová Pavla 1963 Kovo Praha 11:08 14
3 4 Vavrušová Helena 1961   11:22 13
4 23 Crhová Ivana 1966 BK Vísky 11:41 12
5 22 Alferyová Lenka 1966 Brandýs nad Labem 12:10 11
6 21 Pštrossová Marie 1959 AVC Praha 12:46 10
7 3 Jansová Naděžda 1960   16:30 9
8 5 Švehlová Eva 1971   17:35 8
Ženy nad 50 let
Pořadí st.číslo jméno a příjmení rok. nar. klub čas
1 26 Valentová Květa 1956 AVC Praha 11:47 15
2 25 Zemanová Jitka 1953 VK Smíchov 13:29 14
3 28 Zeidlerová Jarmila 1951 AVC Praha 14:19 13
4 27 Požgayová Jana 1955 AVC Praha 15:37 12
Junioři
Pořadí st.číslo jméno a příjmení rok. nar. klub čas
1 122 Daněk Petr 1992 SŠK Újezd 08:35 15
2 123 Režňák Martin 1991 SŠK Újezd 09:29 14
3 106 Beshir Robin 2001 LOKO Beroun 10:55 13
4 120 Kučera Tomáš 1994 AC TePo Kladno 12:43 12
5 121 Horych Eduard 1997 Sparta Doly Kladno 16:16 11
Muži 20-39 let
Pořadí st.číslo jméno a příjmení rok. nar. klub čas
1 110 Pechek Petr 1983 Kerteam 07:36 15
2 119 Slovák Dalibor 1984 Kerteam 07:51 14
3 96 * Havel Tomáš 1975 Olymp Praha 07:59 13
4 97 * Brynda Petr 1985 Kerteam 08:13 12
5 107 Wallenfels Jiří 1972 Sokol Vinohrady 08:15 11
6 105 Čepek Robert 1968 Olymp Praha 08:20 10
7 127 Oberländer Jan 1975 Sokol Senohraby 08:25 9
8 103 Fojtů Petr 1987 PSK Olymp 08:28 8
9 114 Hladina Tomáš 1982 FOX Klub 08:31 7
10 95 * Škrabálek Jan 1970 Rekrea 08:35 6
11 108 Neumann Martin 1986 Strážnice 08:37 5
12 111 Zermeg Ondřej  1973 Zeleneč 08:42 4
13 128 Humr Jan 1984 Biatlon Beroun 08:47 3
14 131 Flašar Jan 1986 USK Praha 08:51 2
15 113 Kuriš Radek 1971 Praha 4 08:52 1
16 129 Sedláček Jan 1986 Slovan Liberec 08:57 0
17 118 Singr Martin 1987 PIM 08:59 0
18 132 Pulkrábek Martin 1980 AC OH 09:10 0
19 102 Horych Pavel 1970 MK Kladno 09:15 0
20 130 Gajdoš Dušan 1973 Červený Kostelec 09:35 0
21 115 Černý Ondřej 1979 Sokol Horní Počernice 09:36 0
22 117 Motl Martin 1981 KER Team 09:38 0
23 72 * Bolehovský Pavel 1971 KER Team 09:41 0
24 116 Schüller Robert 1979 Portal Rsport.cz 09:46 0
25 126 Tůma Pavel 1976 Hlubočepy 10:12 0
26 104 Poborský Petr 1975 Ekonom Praha 10:49 0
27 109 Kolář František 1981 Kopec Praha 10:51 0
28 112 Uhlíř Patrik 1970 LBE Beroun 11:58 0
29 100 Rataj Jan 1973 Dukla Praha 14:40 0
Muži 40-49 let
Pořadí st.číslo jméno a příjmení rok. nar. klub čas
1 77 Beshir Ervin 1967 Loko Beroun 08:23 15
2 89 Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 08:26 14
3 73 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 08:49 13
4 71 Schovánek Petr 1965 Praha 4 09:00 12
5 78 Rouha Michal 1962 AVC Praha 09:05 11
6 90 Jindra David 1960 AC OH Praha 09:06 10
7 75 Frabša Michal 1965 Kovo Praha 09:16 9
8 84 Tarant Jiří 1958 Praha 10 09:35 8
9 82 Mezník Vladimír 1964 Loko Beroun 09:37 7
10 74 Janda Antonín 1958 AC OH Praha 09:47 6
11 91 Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 10:03 5
12 92 Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4 10:25 4
13 88 Kubr Václav 1962 AC Laura 10:35 3
14 70 Holan Martin 1963 Liga 100 Praha 10:38 2
15 94 Šiml Jan 1967 NOVIS Praha 10:48 1
16 80 Matějovský Pavel 1965 AVC Praha 10:50 0
17 72 Mašek Roman 1961 SNB Praha 11:07 0
18 87 Vaníček Tomáš 1966 MFP 11:29 0
19 86 Nohýnek Zdeněk 1965 NOAL  11:30 0
20 81 Ženíšek Pavel 1965   11:31 0
21 76 Rambousek Luboš 1958 Nymburk 11:54 0
22 83 Švehla Milan 1967 Praha 3 11:59 0
23 93 Dolejš Radomír 1958 SABZO 12:26 0
24 79 Novák Petr 1963 SNB Praha 12:35 0
25 99 Slaniak Stanislav 1962 Praha 5 12:46 0
Muži 50-59 let
Pořadí st.číslo jméno a příjmení rok. nar. klub čas
1 33 Souček Milan 1953 Plavsko 09:07 15
2 40 Fliegl Miroslav 1954 Olymp Praha 09:34 14
3 52 Lípa Václav 1952 Zentiva 09:49 13
4 31 Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha 10:02 12
5 43 Tausinger Igor 1949 Crotalus 10:11 11
6 39 Rock Jan 1954 AC OH Praha 10:13 10
7 37 Doležal Jaromír 1957 SABZO 10:20 9
8 30 Tománek Vladimír 1956 AVC Praha 10:23 8
9 38 Roubík František 1956 Čerčany 10:37 7
10 35 Doležal Vladimír 1953 ABONT 11:28 6
11 32 Havlín Antonín 1955 AC OH Praha 11:35 5
12 41 Krejsa Václav 1952 AVC Praha 11:53 4
13 53 Doucha František 1952 AVC Praha 13:26 3
14 44 Jungman Josef 1950 Praha 2 13:33 2
15 34 Přibyl Oldřich 1950 Kopec 15:33 1
Muži 60-69 let
Pořadí st.číslo jméno a příjmení rok. nar. klub čas
1 58 Čech Jaroslav 1941 Liga 100 Praha 10:14 15
2 60 Cabrnoch Jaroslav 1944 Slavoj Davle 10:55 14
3 57 Dlabač Ladislav 1943 AVC Praha 11:37 13
4 55 Nový Břetislav 1947 SABZO 11:46 12
5 50 Janeček Jaroslav 1940 PSK Union 11:58 11
6 62 Šimon Miloš 1944 PSK Union 12:06 10
7 54 Kolář František 1946 Kopec Praha 14:01 9
8 56 Kadeřábek Rudolf 1939 AVC Praha 14:05 8
9 52 Hulínský Petr 1947 AVC Praha 15:01 7
10 51 Seidl Vladimír 1944 Liga 100 Praha 15:12 6
11 59 Drha Luboš 1944 Liga 100 Praha 17:23 5
12 63 Domanský Ivo 1938 AVC Praha 20:07 4
Muži nad 70 let
Pořadí st.číslo jméno a příjmení rok. nar. klub čas
1 61 Gaman Jaroslav 1935 Avanti Havířov 13:10 15
2 66 Zima Antonín 1934 Liga 100 Praha 15:17 14
3 67 Pazdera Ladislav 1935 Liga 100 Praha 15:56 13
4 65 Porde Josef 1932 Sokol Roudnice 16:58 12
5 68 Klimpera Jaroslav 1936 AVC Praha 17:49 11
6 69 Zelinka Miloslav 1924 SABZO 21:46 10
Závod se uskutečnil za příjemně slunečného a teplého počasí bez větru, padlo hned několik rekordů.  Traťový rekord Jana Hřícha z roku 2003 překonán nebyl, ale Petr Pechek se k němu přiblížil na 2 sekundy. Zato rekordy v jednotlivých kategoriích byly překročeny hned 5x a to u mužů nad 70 let a ve všech! ženských kategoriích. Iva Milesová pokořila dosavadní ženský rekord Heleny Novotné z roku 1999 o 31! sekund. Na trať vyběhlo 115 závodníků, z toho 92 mužů a 23 žen, i v účasti padl rekord. Všichni přihlášení závodníci doběhli do cíle, nikdo se nezranil, nezabloudil ani nepodal protest. Nejmladšímu  účastníkovi Robinu Beshirovi je 6 let, nejstaršímu účastníkovi panu Miloslavu Zelinkovi je 83 let.  Děkuji za pomoc, kterou mi poskytli při zajištění závodu přátelé z řad běžců i příznivců běhání. Těším se s vámi všemi na shledání v dubnu 2008 při jubilejním 10. ročníku Jardova kopce.                                                                                                                                                       
Jarda Macák