Výsledková listina běhu ze seriálu Běhů do kopce v Praze a okolí 2005

Jardův kopec - 13. 4. 2005  -   7. Ročník

 

 

 

Ženy do 34 let

 

 

pořadí

st.číslo

jméno a příjmení

rok. nar.

klub

čas

1

111

Iva Milesová

1977

Kovošrot Praha

09:21

2

101

Jana Pechková

1988

KER Team

09:22

3

106

Jana Lundáková

1976

LGP

10:08

4

105

Lenka Rabiňáková

1980

RC Basset

10:10

5

102

Simona Koščová

1974

ČZU Praha

10:30

6

104

Kristýna Hamáčková

1988

LBE

10:46

7

100

Lucie Mezníková

1991

Loko Beroun

10:52

8

107

Lenka Borovičková

1973

VSK Chemie Praha

11:00

9

110

Blanka Kubíčková

1973

PSK Praha

11:36

10

113

Carmen Beshirová

1998

Loko Beroun

11:38

11

103

Denela Vaněrková

1992

SK Sporting Příbram

12:48

12

109

Martina Popovová

1974

SNB

12:59

13

112

Pavla Kučerová

1976

SK Česká Bříza

13:15

14

108

Jana Borovičková

1994

SK VŠCHT Praha

17:23

 

 

 

Ženy nad 35 let

 

 

pořadí

st.číslo

jméno a příjmení

rok. nar.

klub

čas

1

126

Karla Mališová

1960

USK

11:03

2

121

Pavla Suchanová

1963

Kovo Praha

11:10

3

129

Magda Horová

1954

Slovan Zdravotník

11:32

4

125

Květa Valentová

1956

AVC Praha

11:40

5

124

Růžena Sochorcová

1941

AVC Praha

13:10

6

123

Dana Svobodová

1952

Příbram

13:19

7

122

Jarmila Zeidlerová

1951

SNB

13:34

8

128

Vlasta Poláková

1946

Suchdol

13:41

9

127

Regina Ježková

1963

Meteor Kačerov

14:26

10

120

Jana Požgayová

1955

AVC Praha

15:34

 

 

 

Muži do 39 let

 

 

pořadí

st.číslo

jméno a příjmení

rok. nar.

klub

čas

1

3

Petr Pechek

1983

KER Team

07:42

2

13

Petr Pátek

1977

Kapslovna

07:55

3

35

Ervin Beshir

1967

Loko Beroun

08:07

4

9

Richard Vaculka

1970

AC Prostějov

08:08

5

37

Petr Brynda

1985

Olymp Praha

08:17

6

7

Martin Olšan

1987

Bio Říčany

08:18

7

29

Michal Veselý

1980

ČESYK

08:28

8

6

Lukáš Pazdera

1986

KER Team

08:39

9

14

Marián Válek

1975

Kapslovna

08:40

10

28

Jan Oberländer

1975

Sokol Senohraby

08:44

11

21

Petr Fojtů

1987

Bio Říčany

08:46

12

4

Tomáš Rychecký

1966

H-H Smíchov

08:48

13

27

Radek Kuriš

1971

Praha 4

08:49

14

30

Marek Tupý

1977

ČESYK

08:50

15

18

Vojtěch Kysela

1981

TJ ROB Liberec

08:58

16

11

Martin Rabiňák

1979

RC Basset

08:59

17

19

Rudolf Petrmichl

1968

RCS Šumaváci

09:00

18

15

Jiří Vlastník

1979

Kapslovna

09:05

19

36

Jakub Brynda

1980

LOKO Trutnov

09:06

20

8

Martin Singr

1987

ASOKNO DA-BA

09:06

21

26

Michal Hlaváč

1979

ČZU Praha

09:07

22

23

Tomáš Kujínek

1984

Pavlov

09:25

23

31

Martin Motl

1981

VŠSK MFF UK

09:28

24

34

Ondřej Zícha

1982

Sokol Vinohrady

09:36

25

20

Petr Matoušek

1975

Ekonom Praha

09:48

26

10

Jiří Chroust

1970

SK Škrdlovice

09:49

27

12

Tomáš Jahoda

1976

Sokol Vršovice

09:53

28

38

Pavel Kocourek

1985

SPŠ Panská

10:05

29

25

Pavel Käss

1970

Kapslovna

10:07

30

16

Dušan Bergman

1990

Kapslovna

10:41

31

17

Milan Havelka

1968

Zbraslav

10:46

32

39

Marek Scholz

1975

Neratovice

10:49

33

32

Lukáš Pop

1982

Dobruška

10:56

34

5

Jan Kronk

1982

Liga 100 Praha

14:53

35

2

Tomáš Červenka

1993

Loko Beroun

14:57

36

1

Jan Rataj

1973

Dukla Praha

20:01

 

 

 

Muži 40-49 let

 

 

pořadí

st.číslo

jméno a příjmení

rok. nar.

klub

čas

1

44

Petr Soukup

1965

Kovohutě Příbram

08:53

2

50

Josef Slabý

1961

Sedlec Přčice

09:04

3

48

Petr Vlasák

1963

HO Přírodov. Fakulta UK

09:05

4

40

Michal Frabša

1965

Kovo Praha

09:15

5

47

Antonín Janda

1964

AC OH Praha

09:18

6

54

Jaroslav Holub

1962

Liga 100 Praha

09:48

7

49

František Roubík

1956

Čerčany

09:54

8

52

Martin Holan

1963

Liga 100 Praha

09:57

9

55

Václav Kubr

1962

AC Laura

10:06

10

45

Vladimír Mezník

1964

LOKO Beroun

10:32

11

46

Miroslav Kratochvíl

1959

Sokol Hlubočepy

10:46

12

51

František Mocker

1958

AC Česká Lípa

10:48

13

41

Vladimír Tománek

1956

AVC Praha

10:51

14

57

Roman Černý

1960

Smržovka

11:11

15

53

Zdeněk Nohýnek

1965

NOAL

11:23

16

58

Radek Dolejš

1958

SABZO

11:36

17

56

Roman Mašek

1961

NOVIS Praha

12:14

18

42

Petr Novák

1963

SNB

12:46

 

 

 

Muži 50-59 let

 

 

pořadí

st.číslo

jméno a příjmení

rok. nar.

klub

čas

1

61

Pavel Novák

1953

Liga 100 Praha

09:19

2

73

Miroslav Fliegl

1954

Sokol Hlubočepy

09:21

3

63

Igor Tausinger

1949

Crotalus / SNB

09:33

4

65

Václav Lípa

1952

Zentiva

09:43

5

62

Vladimír John

1955

OLYMP

10:15

6

60

Jiří Němec

1948

PSK Praha

10:24

7

71

Jan Rock

1954

AC OH

11:11

8

72

Vladimír Doležal

1953

Abont

11:27

9

64

Ladislav Valyi

1955

Prokopák - Praha

11:33

10

66

Josef Průša

1952

Slavoj Obecnice

11:50

11

68

Václav Krejsa

1952

AVC Praha

11:59

12

74

Eduard Bláha

1952

ED Motol

12:25

13

67

Milan Košař

1955

Praha 6

12:28

14

70

František Doucha

1952

AVC Praha

13:53

15

69

Jiří Čenovský

1949

Meteor Kačerov

18:28

 

 

 

Muži nad 60 let

 

 

pořadí

st.číslo

jméno a příjmení

rok. nar.

klub

čas

1

91

Josef Hlusička

1938

Liga 100 Praha

10:41

2

85

Jan Svoboda

1943

Příbram

10:52

3

83

Václav Šusterka

1938

AVC Praha

11:30

4

90

Jaroslav Janeček

1940

PSK Union

11:39

5

88

Ladoslav Dlabač

1943

AVC Praha

12:03

6

86

Antonín Sochorec

1940

AVC Praha

12:30

7

87

Rudolf Kadeřábek

1939

AVC Praha

12:49

8

95

Jiří Miles

1942

Tesla Žižkov

13:44

9

94

Miroslav Stach

1939

Tesla Žižkov

14:45

10

89

Ladislav Pazdera

1935

Liga 100 Praha

15:25

11

80

Josef Porde

1932

Sokol Roudnice

15:49

12

92

Jaroslav Klimpera

1936

AVC Praha

16:30

13

93

Ivan Pacner

1926

SABZO

16:46

14

82

Ivo Domanský

1938

AVC Praha

18:37

15

84

Miloslav Zelinka

1924

SABZO

22:50

 

Závod se uskutečnil opět na trati bez bláta za teplého slunného počasí, teplota na trati byla 17 stupňů. Traťový rekord překonán nebyl, zato účast byla rekordní, 108 závodníků, z toho 84 mužů a 24 žen. Všichni přihlášení závodníci doběhli do cíle, nikdo se nezranil, nezabloudil ani nepodal protest. Nejmladší účastnici Carmen Beshirové je 7 let, nejstaršímu účastníkovi panu Zelinkovi je úctyhodných 81 let.  Děkuji za pomoc, kterou mi poskytli při zajištění závodu přátelé z řad běžců i jen příznivci běhání. Těším se s vámi všemi na shledání v dubnu 2006 při 8. ročníku Jardova kopce.                                    Jarda Macák