Výsledková listina  běhu

Hvězdonice – Ondřejov

3. ročník

datum konání 14.7.2001

délka trati 5800m-převýšení 255m

Muži 20-39 let

poř.

st.č.

jméno a příjmení

r.nar.

klub

čas

1

16

Zdeněk Dúbravčík

1964

Mariánské Lázně

22:19

2

9

Luboš Matějů

1976

Dukla Liberec

22:41

3

2

Josef Poduška

1962

AC Kladno

22:52

4

6

Pavel Pachner

1975

Ski Liberec

23:23

5

19

František Bulava

1966

Baník Stříbro

23:50

6

12

Michal Veselý

1980

RC Amor Mnichov

24:02

7

15

Luboš Šubrt

1964

SK Turnov

24:14

8

17

Zbyšek Zeman

1969

AC Trial Plzeň

24:39

9

11

Jan Oberländer

1975

Sokol Senohraby

24:46

10

18

Kamil Koprnický

1966

AC Trial Plzeň

25:33

11

14

Petr Soukup

1965

Kovohutě Příbram

26:13

12

20

Marek Tupý

1977

Za sebe

26:33

13

8

Tomáš Haas

1964

Pha 8

26:40

14

7

Jáchym Vaněček

1978

Meteor Kačerov

27:04

15

4

Pavel Holub

1962

Liga 100 Praha

28:17

16

3

Vladimír Ondra

1968

Liga 100 Praha

28:57

17

10

Pavel Repaň

1973

Sokol Hrabová

29:18

18

79

Tomáš Rychetský

1966

Pha 5

30:54

19

13

Jan Spevák

1980

ČKČ

31:01

20

21

Daniel Jech

1976

Za sebe

31:08

21

1

Tomáš Chytka

1966

Pha 8

31:24

 

5

Jaroslav Holub

1964

Bering

NF

muži 40-49 let

 

poř.

st.č.

jméno a příjmení

r.nar.

klub

čas

1

50

Miloš Smrčka

1954

T.S.K. Říčany

24:17

2

53

Pavel Novák

1953

Racek Praha

26:32

3

59

Josef Vitásek

1958

Sokol Buková

27:07

4

52

František Roubík

1956

Čerčany (26:47)

27:07*

5

60

Miroslav Fliegl

1954

Sokol Hlubočepy

27:21

6

62

Václav Lípa

1952

Obuv Černošice

28:05

7

56

Jiří Potůček

1953

Velké Přítočno

28:09

8

54

Vladimír Černý

1952

HAC Praha

28:27

9

58

Jan Rock

1954

AC OH

28:43

10

57

Vladimír Tománek

1956

Bering

28:48

11

55

Jaromír Doležal

1957

Pha 8

30:45

12

51

Vladimír Dbalý

1959

Liga 100 Praha

31:51

13

61

Josef Spurný

1952

Liga 100 Praha

34:57

 

 

 

 

 

 

Pozn.  Závodníkovi se startovním  číslem 52 přidáno 20 sekund za nepatrné zkrácení vytyčené trasy

 

 

 

 

 

 

muži 50-59 let

poř.

st.č.

jméno a příjmení

r.nar.

klub

čas

1

75

Igor Tausinger

1949

Crotalus

26:12

2

74

František Kuncl

1950

Ski Příbram

28:39

3

70

Antonín Pospíšil

1946

Bering

28:53

4

73

František Cipl

1951

BC Benešov

30:39

5

76

Petr Werner

1951

Pha 4

31:27

6

72

Miroslav Biško

1944

AVC Praha

32:22

7

71

Jiří Plecháček

1944

Mělník

33:22

8

77

Jiří Čenovský

1949

Meteor Praha

34:00

9

78

Volker Bannenberg

1946

LG Baunatal ACT Kassel

48:18

 

 

 

 

 

 

muži nad 60 let

poř.

st.č.

jméno a příjmení

r.nar.

klub

čas

1

98

Jaroslav Čech

1941

Liga 100 Praha

27:19

2

90

Jiří Budka

1941

Taurus Praha

31:44

3

91

Antonín Leheček

1931

AVC Praha

34:03

4

94

Rudolf Kadeřábek

1939

AVC Praha

34:22

5

69

Václav Kolář

1940

AVC Praha

36:27

6

97

Jaromír Šťastný

1930

Liga 100 Praha

36:44

7

93

Ladislav Pazdera

1935

Liga 100 Praha

37:03

8

96

František Feňa

1939

AVC Praha

39:59

9

92

Vladimír Fiřt

1929

AVC Praha

47:56

10

95

Miloslav Zelinka

1924

SABZO

55:34

 

 

 

 

 

 

ženy 20-34 let

poř.

st.č.

jméno a příjmení

r.nar.

klub

čas

1

26

Martina Popovová

1974

MK Kladno

34:08

ženy nad 35 let

poř.

st.č.

jméno a příjmení

r.nar.

klub

čas

1

25

Marie Pštrossová

1959

AVC Praha

31:39

2

27

Jarmila Zeidlerová

1951

Kopec

41:01

3

28

Jana Požgayová

1955

AVC Praha

47:31

Závodu  se zúčastnilo  58  závodníků  ( z tohoto počtu 4 ženy ),  jeden vzdal. Kategorie  juniorů  a juniorek neměla žádného účastníka. Běh se  konal  za  velmi  horkého  letního počasí, teplota vzduchu  kolem   25 ° C a zároveň  velká  vzdušná  vlhkost. Nejstarším  účastníkem  byl  pan Miloslav Zelinka - 77 let.  A na  závěr  chci   ještě   poděkovat  Karlu Šlajsovi, Vaškovi a  Miladě Šusterkovým, Jardovi  Macákovi a  Igoru  Tausingerovi za  účinnou  pomoc pro zdárný průběh akce.