Výsledková listina  běhu
Hvězdonice - Ondřejov
aneb z Meridy na Žalov
4. ročník
datum konání 20.7.2002
délka trati 5800m-převýšení 255m
Muži 20-39 let
poř. st.č. jméno a příjmení r.nar. klub čas
1 1 Josef Smetana 1969 AC Třešť 23:54
2 7 Pavel Pachner 1975 TU Liberec 24:18
3 13 Karel Randák 1971 ČZU Praha 24:56
4 5 Jan Oberländer 1975 Sokol Senohraby 25:20
5 8 František Šustr 1976 RC BASSET 27:18
6 2 Martin Ketzl 1967 WAU 27:19
7 9 Petr Bloudek 1972 DGP 28:43
8 4 Jan Veselý 1965 Sokol Senohraby 29:05
9 6 Vladimír Blažek 1968 ČZU Praha 30:09
10 3 Ivan Houžvička 1968 TTC Český Brod 31:23
11 11 Pavel Matějovský 1965 KS Praha 31:41
12 10 Tomáš Chytka 1966 Praha 8 35:36
Muži 40-49 let
poř. st.č. jméno a příjmení r.nar. klub čas
1 22 Josef Vitásek 1958 Sokol Buková 26:14
2 21 Pavel Novák 1953 Racek Praha 27:50
3 24 Pavel Mrva 1960 28:14
4 25 Vladimír Tománek 1956 AVC Praha 29:12
5 27 Jaromír Doležal 1957 Praha 8 29:53
6 23 Vladimír Švarc 1954 ALPIN Tour 31:01
7 26 Václav Čokrt 1959 TTC Český Brod 32:42
8 28 Jan Míšek 1960 KONSIT 39:46
Muži 50-59 let
poř. st.č. jméno a příjmení r.nar. klub čas
1 51 Miloslav Červ 1950 Iscarex Česká Třebová 26:41
2 47 Petr Kouba 1951 Praha 6 27:10
3 42 Jaroslav Gregor 1951 AC OH Praha 27:22
4 49 Vladimír Černý 1952 HAC Praha 28:12
5 41 Milan Ryba 1952 AVC Praha 28:20
6 46 Antonín Pospíšil 1946 Praha 8 29:33
7 43 František Kuncl 1950 Ski Příbram 30:24
8 50 František Cipl 1951 BC Benešov 31:17
9 44 Zdeněk Hruša 1946 Jirčany 31:50
10 45 Petr Werner 1951 Praha 4 32:09
11 48 Karel Bechině 1944 SABZO 33:23
12 52 Josef Spurný 1952 Liga 100 Praha 36:32
muži  60-69 let
poř. st.č. jméno a příjmení r.nar. klub čas
1 62 Jaroslav Čech 1941 Liga 100 Praha 27:37
2 69 Stanislav Rataj 1942 Sokol Sedlec 30:05
3 65 Jiří Budka 1941 Taurus Praha 32:02
4 63 Josef Kašpar 1938 AVC Praha 32:31
5 64 Miloš Loužecký 1940 Olymp Praha 32:49
6 68 Jarosla Janeček 1940 PSK Union 33:33
7 70 Miroslav Stach 1939 Tesla Žižkov 34:53
8 66 Ladislav Pazdera 1935 Liga 100 Praha 35:04
9 67 Rudolf Kadeřábek 1939 AVC Praha 37:01
10 71 Ivo Domanský 1938 AVC Praha 46:08
muži nad 70 let
poř. st.č. jméno a příjmení r.nar. klub čas
1 75 Antonín Leheček 1931 AVC Praha 35:31
2 77 Jaromír Šťastný 1930 Liga 100 Praha 38:17
3 73 Ivan Pacner 1926 SABZO 43:14
4 74 Vladimír Fiřt 1929 AVC Praha 49:25
5 76 Miloslav Zelinka 1924 SABZO 58:00
juniorky do 19 let
poř. st.č. jméno a příjmení r.nar. klub čas
1 16 Eva Čokrtová 1988 TTC Český Brod 39:49
ženy 20-34 let
poř. st.č. jméno a příjmení r.nar. klub čas
1 81 Jana Lundáková 1976 VŠSK Brandýs 30:36
2 80 Lenka Rabiňáková 1980 RC BASSET 31:10
3 82 Martina Popovová 1974 MK Kladno 38:36
ženy nad 35 let
poř. st.č. jméno a příjmení r.nar. klub čas
1 91 Jarmila Zeidlerová 1951 Kopec 38:36
2 90 Jana Požgayová 1955 AVC Praha 47:15
              Na to, že před týdnem poznamenala trať závodu přívalová vlna po vydatných deštích, byla trať relativně schůdná. Závodu  se zúčastnilo  53  závodníků  ( z tohoto počtu 6 žen a dívek ) . Kategorie  juniorů  neměla žádného účastníka. Běh se  konal  za     letního počasí, teplota vzduchu  kolem   23 ° C. Nejstarším  účastníkem  byl  pan Miloslav Zelinka - 78 let.  A na  závěr  chci   ještě   poděkovat  Karlu Šlajsovi,  Jardovi  Macákovi, Igoru  Tausingerovi a dalším za  účinnou  pomoc pro zdárný průběh akce.